Regulace s Adex Comfort 03K

Autor: Václav Koběluš
Datum: 29.12.2008 14:59

Mám dotaz,
Mám namontovaný kotel ATMOS...........,s ladomatem,aku.nádrží,boilerem a regulátor ADEX Comfort03K řízený
pokojovým termostatem.Teď problém-Vycházejme ze studeného stavu;kotel je studený,trojcestný ventil zavřený(větev do radiátorů je uzavřena.Po zatopení se trojcestný ventil naplno otevře-většina tepla jde do radiátorů.Potuď je to v pořádku,ale po vypnutí termostatu se ventil opět zcela uzavře a kotel topí jen do akumulace.Loni mi to běhalo tak,že regulátor reguloval-pouštěl do systému teplo tak,že trojcestný ventil přivíral-otevíral-ale né způsobem zcela otevřeno-zcela zavřeno.Loni jsem měl článkové radiátory se spoustou vody-letos jsem je vyměnil za konvektory YAGA kde je množství vody nepatrné.Může být problem tady?

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Diskusní fórum

Hledání v diskusích

E-mailový zpravodaj

Nejnovější články

Reklama

Vysoká účinnost, úspora paliva a nízké emise. To je jen krátký výčet vlastností revolučních kamen a kotlů LS KAMNA. Krbová kamna a kotle prvotřídní kvality vyráběná českou firmou ze Strakonic.
Nečekejte až na kamna našetříte!
V měsíci září nabízíme krbová kamna na splátky BEZ navýšení. Např. Thorma Borgholm keramik za 6 x 2.311 Kč. Podmínkou je splacení v 6ti měsících.
www.krbova-kamna.com
Svítit „za“ 12 místo 80 Watů? Proč ne?! LED osvětlení do kuchyně, chodby nebo obývacího pokoje na www.led-house.cz. LED pro domácnosti i komerční a průmyslové prostory skladem. Nevíte jak na LEDky? Navštivte nás!