Diskuse ke článku: Vzduchotechnická zařízení a technická normalizace

Autor článku: Ing. Jan KOLOMAZNÍK
Plné znění článku: Vzduchotechnická zařízení a technická normalizace
Anotace článku: Článek informuje o principu a průběhu tvorby norem na mezinárodní a národní úrovni. Pozornost je věnována platným národním a evropským normám, které spadají do působnosti oboru vzduchotechnika, jejichž přehled je v článku uveden.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: souhrn norem
Autor: Barbora Hrdinová
Datum: 07.08.2014 22:53 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 117052
reakce na ...
díky autorovi článku za shrnutí a objasnění souvislostí tvorby norem. V pasivní výstavbě je, dle mého pozorování trhu, největší Popelkou právě vzduchotechnika. Pokud (ať již z jakýchkoli ekonomickoekologických zájmů) se má masivněji stavět a rekonstruovat v pasivním standardu, znalost problematiky je nezbytná.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czMobilní stavební jednotka bude lidem pomáhat, ale nenahradí jeNová generace vysavačů UltraOne: Vysoký výkon, snadné ovládání a nízká hlučnostVánoce ve znamení tepla, to jsou nízkoenergetické radiátory RADIK RCOhřev teplé vody: Velikost a výkon ohřívačů a zásobníků na ohřev teplé vody