Diskuse ke článku: Vzduchotechnická zařízení a technická normalizace

Autor článku: Ing. Jan KOLOMAZNÍK
Plné znění článku: Vzduchotechnická zařízení a technická normalizace
Anotace článku: Článek informuje o principu a průběhu tvorby norem na mezinárodní a národní úrovni. Pozornost je věnována platným národním a evropským normám, které spadají do působnosti oboru vzduchotechnika, jejichž přehled je v článku uveden.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: souhrn norem
Autor: Barbora Hrdinová
Datum: 07.08.2014 22:53 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 117052
reakce na ...
díky autorovi článku za shrnutí a objasnění souvislostí tvorby norem. V pasivní výstavbě je, dle mého pozorování trhu, největší Popelkou právě vzduchotechnika. Pokud (ať již z jakýchkoli ekonomickoekologických zájmů) se má masivněji stavět a rekonstruovat v pasivním standardu, znalost problematiky je nezbytná.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČernobílý interiér obývacího pokoje je vyladěn do posledního detailuPraha zapracuje do územního plánu podzemní železniční tratěNový bezbariérový práh EasystepOdborná porota vybrala vítěze „Soutěže o nejlepší projekt“ společnosti Wienerberger