Strop z rákosu +rošt s dřevěných latí a SDK

Reklama
MB Martin Barák @martin.barak před 13 roky14.03.2011 10:53:00
Strop z rákosu +rošt s dřevěných latí a SDK

Zdravím,

Zdejší diskuzní portál prolézám již několik měsíců a nenašel jsem zde moc uspokojivých odpovědí na můj problém.
Rekonstruuji 80let starý dům, který má stropy klasicky na tuto dobu. Trámy, prkna, rákos, omítka. Omítka je částečně popraskaná, ale neodpadá a stropy jsou rovné.
Nyní se rozhoduji, jak tyto stropy opravit. Vytvořit rošt z profilů a na ně SDK se mi moc nechce, protože už tak jsou stropy dost nízké. Zateplovat strop nebudu, protože podroví nad bude obytné.
Někdo navrhuje a někdo naopak zavrhuje možnost, která se mi zamlouvá nejvíce a to je udělat to takto: ponechat stávající stropy a na ně našroubovat střešní latě, na ně SDK, lepidlo + perlinka a štuk. Ale prý to bude vlivem pracujících prken praskat, tak nevím.

Nemá s tímto někdo zkušenosti?

S pozdravem Martin.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

59 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.