Užívání výtahu

Autor: Stanislav Hřebíček
Datum: 17.03.2011 00:16
uživatel: 104519

Dobrý den.Zhruba za čtyři měsíce,budeme mít postaven nový výtah.Já bydlím ve druhém patře,proto tvrdím našemu družstvu v domě,že z tohoto důvodu,se nemusím podílet na placení provozu ani revizí.Družstvo tvrdí,že to není pravda.Může mi někdo odpovědět.Děkuji.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Stanislav Hřebíček17.03.2011 10:31
svaton tesko.cz17.03.2011 07:40

Datum: 17.03.2011 07:40 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100030
reakce na ...
zadny predpis toto neresi a je jen na druzstvu jak si toto upravi. byva obvykle ze 1NP neplati, 2NP 50% a posledni dve NP napr 120%. Pripadne dle osob a podlazi.
pokud se vam nebude postup druzstva libit tak jedine zaloba.

Autor: Stanislav Hřebíček
Datum: 17.03.2011 10:31 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 104519
reakce na ...
Dobrý den.Děkuji za odpovědˇ.Já se na družstvu,ale odvolávám na znění zákona č.72/1994 § 13,který se změnil na zákon č.103/200 Sb.Tyto zákony upravuji některé spoluvlastnické vztahy k budovám a některé vlastnické vztahy k bytům a nebytovým prostorům.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czPraha 8 chce jednat s majitelem o budoucnosti chátrajícího Paláce SvětPokládka koberce na podložku. Jaké má výhody a jak připravit podklad?Vodu v nádržích znečišťuje fosfor a soli ze silnicPo katastrofě obnovená vesnice bere ohled na ekologii i místní obyvatele