Firma GRESS

Autor: Václav Vejborný
Datum: 14.04.2011 10:58
uživatel: 104826

Dobry den,
bydlim v panelovem dome a uvazuji o vymene puvodnich oken za plastova. Tento tyden prisla vsem obyvatelum domu nabidka od Brnenske firmy GRESS s.r.o na zvyhodnenou vymenu oken. Nabidka plati pri uzavreni smlouvy do konce dubna 2011, cili na rozhodnuti bych mel hruba dva tydny. Snazim jsem se tedy sehnat na internetu nejake reference pripadne zkusenosti s touto firmou pusobici podle jejich webovych stranek na ceskem trhu vice jak 15let, ale marne.

Obracim se tedy na Vas, pokud by mi mohl nekdo poskytnout nejake info o firme GRESS s.r.o

Jejich nabidka na okna Deceunick Zendow s dvojsklem je dosti vyhodna (cely byt 3+1 vychazi i s praci a doplnkami k oknum na cca. 46t, tedy bez vyzdeni steny balkonu). Dale firma nabizi i okna Deceunick Prestige s trojsklem.

Predem dekuji za jakekoliv info ohledne firmy GRESS pripadne oken Deceunick.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Lenka Vlasáková25.10.2017 14:06
Jiri Kohout23.08.2017 12:53
Pat Noname08.06.2016 10:29
Zdeněk Barták05.06.2011 17:43
Marek Kupec30.05.2011 12:54
Josef Pavlínek28.05.2011 22:46
Zdeněk Barták24.04.2011 23:24
Honza Kopřiva14.04.2011 12:30
Václav Vejborný14.04.2011 12:19
Honza Kopřiva14.04.2011 12:10
Václav Vejborný14.04.2011 11:57
Honza Kopřiva14.04.2011 11:52

Datum: 23.08.2017 12:53 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 125863
reakce na ...
Dobrý den,

momentálně mám dva montážníky firmy Gress v bytě. Je to peklo.

Nejsem příznivce plastových oken, zejména těch nejlevnějších, ale byt není můj, a pokud se rozhodne domácí je vyměnit, je to jeho volba.

Ale musím reagovat na chování montážníků. Je naprosto neuvěřitelné, jak jsou schopni mluvit se zákazníkem. Když jsem se zmínil, že se mi nelíbí, jak zametá (Měl jsem všechno pod fólií, lepenka pracovní nápor nevydržela a místo aby ji přilepili, tak odhrnuli všechno až k nábytku, při metení ji zvedli, takže všechen prach zaletěl pod nábytek v ložnici.), tak mi začal vyhrožovat, že se může sebrat a odejít... No za poslední dobu naprosto nejhůř vychovaný řemeslník, jakého jsem viděl.

Až zakončí s výměnou, napíšu další postřehy.

Zatím za mě palec dolů.

Autor: Pat Noname
Datum: 08.06.2016 10:29 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 122777
reakce na ...
NEBRAT!!!

Po odmerani dveri a prahu za 3 tyzdne prisli namontovat dvere.

1. Dvere su o 3cm kratsie!
2. Prah je sirsi o 5cm takze trci do chodby a dvere su NAD nim
3. Pri davani zarubne rozbili kachlicky okolo dveri - takze musime dat dolu sokl.
4. Vymena dvera a prahu mala byt do 14dni a uz su to 4 tyzdne.

Susede prisli namontovat dvere tak a jej sa neposuvaju kovove zamky - su stale vysunute u pantov a technici sa jej snazili nahovorit ze to je v poriadku.
Prah jej tiez nedoniesli a caka na to.

Firma neodpoveda a jednanie je priserne.

NIKDY GRESS!

Autor: Lenka Vlasáková
Datum: 25.10.2017 14:06 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126327
reakce na ...
Vážený pane Madar, velice nás mrzí pochybení způsobené záměnou dveřního křídla, které bylo skutečně kratší a bylo Vám neprodleně dodáno nové správné. Dveřní prahy jsou pouze provizorní a po montáži se zaměřují a dodávají přesné, což jsme provedli. Co se týče Vašeho souseda, má bezpečnostní dveře tř.3 s pasivními čepy na straně pantů, skutečně se nejedná o závadu. Věříme, že Vám bude výrobek sloužit řadu let a budete s jeho kvalitou spokojen. Prodejní tým GRESS.

Autor: Josef Pavlínek
Datum: 28.05.2011 22:46 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 105176
reakce na ...
Minulý měsíc jsme také obdrželi nabídku od firmy GRESS. Ze začátku se nám nabídka zdála dobrá - akční cena, 15 let zkušeností a přímý výrobce.

Naše dcera studuje na VŠ v Brně a tak se byla na onu firmu podívat a domluvit návštěvu technika. K překvapení jsme zjistili, že na uvedené adrese firma vůbec není k nalezení! Dokonce se zde nenachází ani zmíněná výroba. Kam by se také vešla, na této adrese se nachází obchodní pasáž zvaná Ibc - obdoba OC Chodov, nebo OC Štěrboholy. Deceuninck o této firmě nic neví.

Pro jistotu jsme se byli podívat i na Praze 6 ve Střešovické. Světe div se, ani tady firma GRESS není k nalezení.

Teď už máme objednáno, vzali jsme okna od firmy, která měnila vloni okna naší sousedce a mají po Praze dostatek dobrých referencí.

Všem ostatním doporučujeme si dodavatele dobře prověřit, zajít k nim na prodejnu (ať se máte kam obrátit, až budete řešit případnou reklamaci) a zeptat se na konkrétní realizace.

Hodně štěstí při výběru!
Ing. Josef Pavlínek

Autor: Marek Kupec
Datum: 30.05.2011 12:54 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 105181
reakce na ...
Dobrý den, měl jsem podobnou obavu, ale přes kolegu v Brně, který má kancelář na stejné adrese, jsem si je nechal prověřit a bez problému je našel. Nejedná se o OC, ale spíše o administrativní centrum. Nakonec jsem jejich akce využil a byl jsem spokojen. Ceny ostatních firem byly o 3 a dokonce i o 11 tisíc dražší. Dodrželi termín montáže a celý byt jsem měl za jeden den hotov, s čímž jsem ani nepočítal. Takže já za sebe mohu doporučit.

Mgr. Kupec Marek

Autor: Zdeněk Barták
Datum: 05.06.2011 17:43 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 104011
reakce na ...
Skrytá reklama se dá nazvat jakkoli, ale je zajímavé jak vznikají stovky firem, které nikdy nic nevyrobily a tváří se tak (viz 0 zmínka na Deceuninck.cz), jsou dynamicky se rozvíjející a vznikly před 3 měsíci atd.
A další pokusní králíci vypuštění z laboratoře pokusů na zákazníka - záruka 10 let, zavádění ISO, český výrobek .
Řeknu to jednoznačně - když někdo prodává polská okna a jasně napíše všechny údaje, nemám důvod je zatracovat, tají-li to --- ať jde do ....

Autor: Zdeněk Barták
Datum: 24.04.2011 23:24 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 104011
reakce na ...
Pane Vejborný,

firma Gress - skvělá věc.
Je zajímavé, že mají i výrobu uvedenou v kontaktu na webu, ale na stránkách oficiálních partnerů Deceunicku nejsou.
Je zajímavé, že na stejné adrese v Brně Příkop 4 sídlí i opravdový výrobce PKS mont a je zajímavé, že podle živnostenského oprávnění mají pronájem nemovistostí atd.
Zřejmě slušný oddíl ....

Autor: Honza Kopřiva
Datum: 14.04.2011 11:52 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100266
reakce na ...
A poptal jste i jiné firmy? Jak jsou na tom cenově? Akce dělají všichni.

Datum: 14.04.2011 11:57 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Zatim ne, jsem spise ve fazi hledani na internetu, ale tato nabidka me "nahlodala". Navic jsem uz drive premyslel o oknech Deceuninck.

Datum: 14.04.2011 12:10 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Tak hledejte dál a nechte si udělat nabídky od více firem. Možná že potom i zjistíte že ta akce je cenově jako ostatní bez akce a nebo jindy kdy zrovna akce není. Ale mohu se mýlit.
Nedejte se taky zblbnout výší % slevy. Rozhodující je konečná cena. Někdy firmy úmyslně cenu navyšují aby potom mohli dát slevu třeba 45%. Na velkou slevu hodně lidí slyší ale to že si jinak koupili okna za běžnou cenu vlastně ani nevidí.

Datum: 14.04.2011 12:19 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Ano to mate pravdu, ta cena je stejne jen predbezna z jejich nabidky pro jednotlive druhy/velikosti oken v nasem dome. Po presnem zamereni a zjisteni dalsich praci a materialu by byla urcite jina. Kazdopadne si necham od firmy udelat navrh smlouvy abych mel s cim porovnavat. Ten termin do konce mesice je dost narychlo pokud uz nemate nabidky od jinych firem. Trochu me zarazi, ze tato je z Brna, ale nas dum je v Praze. Proto take hledam spise firmy v mem okoli.

Datum: 14.04.2011 12:30 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Tak zkuste nějaké další obvolat. Když jim sdělíte že na nabídku pospícháte kvůli termínu tak vám určitě vyjdou vstříc a nabídku udělají obratem. Aspoň by to tak u solidní firmy mělo být.
Pokud mají nějakou nabídku na paneláková okna tak počítají s nějakými rozměry které jsou +- všude stejné. Samozřejmě že před objednáním musí přijet zaměřit ale určitě rozměry vašich oken a těch co nabízejí nebudou rozdílné o 10cm. Takže s tou cenou klidně počítejte.
Hlavně se neukvapujte. Rozhodnutí pod tíhou okamžité slevy nebo blížícíhose termínu bývají často nevýhodné. A jestli mají akci do konce dubna tak věřte že po této akci přijde nejspíš i další akce.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?Jak navrhovat, prodávat a instalovat řízené větrání a moderní vytápěníPraha 8 chce jednat s majitelem o budoucnosti chátrajícího Paláce Svět