problém s 3Cventilem.

Autor: Slavomír Pavelek
Datum: 06.02.2012 13:15
uživatel: 108636


Dobrý den. Mám nástěnný plyn.kotel Dakon DUA24ck.Při používáni TUV při přepnutí na letní provoz se stává,že po zastavení teplé vody kotel neustále nahřívá TUV na teplotu 80-100°C.Plamen po chvíli zhasne a čerpadlo ještě chvíli jede a ohřívá se voda v otopném okruhu.Servisní technik vyměnil termočlánek a 3CV,ale během dne se problém opakoval.Znova vyměnil 3CV vše bylo v pořádku 14 dní a nyní se tento problém objevil znova.Kdyby někdo věděl v čem je "zakopaný pes"uvítal každou dobrou radu.Děkuji s pozdravem Pavelek

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.