Co2 - Voltcraft CO 50

Rubriky:

Reklama
LP Ladislav Polášek @ladislav.polasek834 před 12 roky13.02.2012 20:56:00
Co2 - Voltcraft CO 50

Jak jsem slíbil jinde vkládám první trochu zpracované výsledky měření CO 2. Zatím výběr z měření v ložnici v prosinci loňského roku. Měření je prováděno v domě bez řízeného větrání.
Větrací režim je asi následující - kolem 19hod je vyvětráno do průvanu, než jdeme spát - kolem 22hod se "přivětrá" otevřením ventilaček na cca 5 minut pk se větrá do průvanu zase ráno 7.30-8.00. A mezitím jsem do grafu vybral různé režimy otevřených dveří v ložnici. Ložnice cca 13m2, spí 2osoby.
13. a 14.12. "normální režim" - dveře do ložnice otevřeny po celou noc (stejně jako všechny dveře v domě).
18.12. jsem šel spát, přivětral jsem ventilačkama a zpoměl jsem zavřít malé okno na schodišti.
17.12. - "pokus" se zavřenými dveřmi do ložnice. Kdy byly dveře otevřeny si každý lehce pozná při pohledu na křivku.
A to je na začátek vše :-)
Ladislav

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.