Jakou požární bezpečnost pro SDK? spěchá!

Rubriky:

Reklama
JR Jan Růžička @jan.ruzicka před 12 roky23.06.2012 12:03:00
Jakou požární bezpečnost pro SDK? spěchá!

Dneska jsem se na stavbě potkal s člověkem co bude dělat rošt na sádrokartonový strop a řešili jsme mimo jiné i požární odolnost konstrukce. V projektu je:

Rodiný dům je podle čl. 2.5 a) ČSN 730833 zařazen do skupiny OB1 a podle čl. 3.1.1 téže normy je určen II. SPB.

No a ten člověk chtěl po mě vědět jestli to je 15min a nebo 30min. odolnost? Bohužel jeho šéf co by to určitě věděl dle té normy je na dovolené a projektant taky a v projektu o min. ani slůvko :-/

Něco jsem teď rychle vygooglil, ale mažu pryč a musím to do pondělí vědět na 100%. On teda říkal, že nedávno dělali podobný barák a bylo tam 15min. Myslíte že to bude platit i na garáž? Tu zatím neděláme, ale abych věděl dopředu. Žádná vyjímka v technické zprávě není, ale ještě to večer pročtu až se vrátím.

Díky moc!

P.S. je to přízemní dům typu bungalow, půda neobydlená.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.