Hledáte přehledný moderní a kultivovaný prostor pro sdílení stavařských zkušeností? Fotoblog ESTAV.cz je tu pro vás.

výrobna a nárok na podporu

Autor: Jan Novák
Datum: 19.02.2013 08:45
uživatel: 112458


Dobrý den, mohli byste mi poradit, jak vyřešit následující problém?

1) Do portálu OTE se umím přihlásit. Osobní data (jméno, adresa, č.ú. atd.) se mi povedlo zkontrolovat. Vše je v pořádku.
2) Nemohu ale nikde najít údaje o výrobně a způsobu podpory. Po odklikání 'Nárok na podporu' >> 'Hledat' se mi na obrazovce zobrazí, že k požadovanému zadání systém nenašel žádná data (volný přepis chybové hlášky).
3) Vypadá to na nesprávnou migraci dat od distribuční společnosti. Podle PRE byla všechna data odeslána OTE včas. Z OTE se mi podařilo kontaktovat pouze pana Šťastného, předsedu představenstva, který mi odepsal, že jsou přetížení. Na žádnou z reklamací z portálu OTE ani na email jsem doposud nedostal odpověď. Na telefon technické podpory se nelze dovolat (telefon jsem nechal vyzvánět několikrát cca 20, 30 minut).
4) Zatím jsem v klidu, protože provozuji výrobnu do 10 kWp, takže na zadání údajů o výrobě za 1.Q mám ještě zhruba 2 měsíce.

V nejhorším případě počítám s tím, že bych poslal výkazy doporučenou poštou nebo přes datovou schránku. Myslíte, že by to fungovalo?

Předem děkuji za vaše příspěvky.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Diskusní fórum

Hledání v diskusích

E-mailový zpravodaj

WebArchiv - stránky archivovány národní knihovnou ČR

Nejnovější články

Reklama

Vysoká účinnost, úspora paliva a nízké emise. To je jen krátký výčet vlastností revolučních kamen a kotlů LS KAMNA. Krbová kamna a kotle prvotřídní kvality vyráběná českou firmou ze Strakonic.
 
 
 

Aktuální články na ESTAV.czDokončení World Trade Center Hub doslova stojí na voděNová FÉR hypotéka od Sberbank nabízí sazbu od 1,79 % ročně a odlehčuje od papírováníÚklid jako špatně placená profese? LidskáSíla.cz to vyvrací