Vytápění RD - jakého vybrat dodavatele

Reklama
JV Jana Viktorová @jana.viktorova před 9 roky13.03.2015 10:00:00
Vytápění RD - jakého vybrat dodavatele

Dobrý den, všem.
Před časem jste mi v tomto příspěvku https://forum.tzb-info.cz/130906-vytapen… udělali trochu jasno ohledně tepelných čerpadel a rozhodli jsme se pro podlahovku do celého domu a TČ vzduch-voda. Poptala jsem tedy několik firem, a výsledkem je hromada nabídek a já jsem z toho jelen. Neumím se zorientovat a ceny - ty mi přijdou šílený.... Vzhledem k okolnosti, že máme rozpočet na dům 2,5 mio, dát za vytápění 500 tis, nevim nevim ..
Moc Vás prosím o Vaše názory. Zde je naše rekaputilace nabídek:

PEDOTHERM - čerpadlo Nibe 190 tis, otopná tělesa 33 tis, rozvod vody a kanalizace 60 tis. Podlahovka Pedotherm včetně anhydridu a izolace 145tis. Podtrženo sečteno = 492tis vč. DPH

ENVIRA GROUP - čerpadlo Panasonic - SDC 12 kW + podlahovka UNIVERSA - 329, voda + kanal 24tis, anhydrit 58tis. Podtrženo sečteno = 411tis vč. DPH

BUDERUS - splitové čerpadlo Frigocomfort WPLS7,5 (230V)
205tis vč. DPH nebo typ Logatherm WPL8AR Comfort za 273tis vč DPH. Podlahovka a ostatní bychom museli zajistit zvlášť.

REGULUS - Tepelné čerpadlo EcoAir 408 + otopná tělesa - 230tis vč. DPH s nabídkou dotace 75tis - zelená úsporám - to je otázka, dostaneme ji ?

ATEG - TČ STIEBEL ELTRON WPL 10 AC - 291tis vč. DPH, otopná soustava + podlahovka 155tis vč. DPH + anhydrit 63tis vč. DPH = 509tis vč. DPH

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

12 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.