trubka Al-PEX 16/2 versus Reahu Rautherm 17/2

Rubriky:

Reklama
Petr Švec @petr.svec812 před 8 roky04.09.2015 13:46:00
trubka Al-PEX 16/2 versus Reahu Rautherm 17/2

Dobrý den,

mám za sebou úspěšné položení podlahového polystyrenu.
Na něm leží systémové desky Rehau Varionova + ukončovací a dilatační pásy taktéž Rehau.
Můj topenář přišel s tím, že by rád použil trubky Al-Pex pro rozvody podlahového vytápění.
Cenu za 1bm mi sdělil kolem 30,-za rozměr 16/2. Prý se mu s tím dobře dělá a materiál je kvalitní.
Po přečtení xxx zdejších diskuzí však velmi váhám, zda raději opět nesáhnout po osvědčené kvalitě Rehau v podobě trubek Rautherm 17/2, které jsem schopen sehnat dokonce levněji 28,- bm.

Nechci polemizovat nad cenami jiných (zaručeně kvalitních a levných) trubek z Polska atd, potřebuji poradit v rozhodování, zda je moje intuice, která následuje Rehau správná?

PS: koukám, že jsem zvolil špatné diskuzní téma - patřilo to do topení, mohu to nějak opravit?

díky všem!

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

35 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.