Úprava lodžií před zateplením.

Autor: Jan Maňák
Datum: 23.02.2016 21:11
uživatel: 122026


Náš panelák má v přízemí a 1 podlaží lodžie s panelovým zábradlím.Nikde jsem nenašel informaci proč.Teď před zateplením se má toto panelové zábradlí odstranit a nahradit ocelovým jako jsou od 2 podlaží výše.Ocelové zábradlí není osazené už od podlahy lodžie(20cm mazera) a je vyplněno skly.V přízemí stačí aby někdo rozbil sklo a je uvnitř.Má někdo informace proč se spodní lodžie osazovaly panelovým zábradlím.Jestli z důvodu statiky domu nebo bezpečnosti.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?Jak navrhovat, prodávat a instalovat řízené větrání a moderní vytápěníPraha 8 chce jednat s majitelem o budoucnosti chátrajícího Paláce Svět