Práce s PUR panely

Autor: Venca nevim
Datum: 26.05.2016 13:16
uživatel: 122701

Zdravím,
hledal jsem nějaké informace o PUR panelech a zavedlo mě to sem.
Potřebuji chladící místnost na +2°C o rozměrech cca 130cmx150cmx140cm ŠxVxH.
Hotové chladící boxy jsou za nehorázné peníze, tak mě napadlo, že bych se do tho pustil svépomocí. Jedná se o koníček, takže dát několik desítek tisích za komerční box je pro me nereálné.
Mohl bych septat zda je někde popsána práce s panelama. Hlavně jak správně spojovat rohy, tak aby to těsnilo, čím je tmelit a tak. Jestli jsou panely samonosné, nebo jim svařit nerez konstrukci z jeklů a pak je teprve ke konstrukci šroubovat.
Zkoušel jsem hledat nějaké info, ale většinou mě vyhledávač navedl na stránky firem, které dělají montáže panelů.

Děkuji za každou radu.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Venca nevim27.05.2016 08:48
Jozef Homola26.05.2016 13:56

Datum: 26.05.2016 13:56 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100172
reakce na ...
http://www.drevo-spektrum.cz/sortiment/polotovary-pro-vyrobu-dveri/pur-desky-panely-dverni-vypln-s-izolaci
http://www.halcentrum.cz/nabidka/83/?utm_source=Adwords&utm_medium=PPC&utm_campaign=sendvicove&gclid=CKDKoeXW98wCFUko0wodRAMF_w

Pro technickou praxi se používají PUR panely už oblícované jiným materiálem. Je to z mnoha důvodů (pomalejší výměna vypěnovacího plynu, mechanická odolnost a stálost rozměrů, nebo lepší reflexivita). Tam je někdy i řešeno lepši spojování.

Autor: Venca nevim
Datum: 27.05.2016 08:48 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 122701
reakce na ...
Koukám na to, ale stejně z toho moc moudrý nejsem. :D

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?Jak navrhovat, prodávat a instalovat řízené větrání a moderní vytápěníPraha 8 chce jednat s majitelem o budoucnosti chátrajícího Paláce Svět