Slovaktual PASIV HL vs VEKA SOFTLINE 82 MD

Autor: Vena Skol
Datum: 17.08.2016 22:52
uživatel: 115654

Dobrý den,
vybírám okna a ideálně i doporučení na spolehlivou firmu.
Zatím mám vybráno Slovaktual PASIV HL nebo VEKA SOFTLINE 82 MD.
Prosím o názor, případně doporučení na spolehlivou montážní firmu na Slovaktual ideálně Jihomoravský kraj.

PS: Případně typ na jiné okna a firmu.

Děkuji

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Petra Srnová09.01.2018 17:04
Ivana Svobodová23.05.2017 12:07
Tomáš Brus28.08.2016 20:42
Vena Skol23.08.2016 23:24
Petr Dostál22.08.2016 23:57

Datum: 09.01.2018 17:04 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 123093
reakce na ...
Chtěla bych se zeptat, jak jste s okny spokojeni po čase? Vybíráme mezi VEKA a ALUPLAST (Slovaktual) - oboje nabízí OKNA.EU nebo Salamander od Otherm (holding společně s VEKRA).

Autor: Ivana Svobodová
Datum: 23.05.2017 12:07 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 125314
reakce na ...
Dobrý den,

ráda bych se podělila o svou totálně negativní zkušenost s firmou OKNA.EU. Objednávka a výběr oken, to proběhlo všechno v pořádku, ale pak to začalo. Dodání oken o týden později, dveřní výplň nedodána ani po devíti týdnech (smluvních je max. 6), nekvalifikovaná a nečistá montáž. Poškozená okna z dopravy nebo z montáže (odřené rámy, promáčklý sloupek). Okna jsme si nepřevzali a už třetí týden bojujeme s firmou a okna reklamujeme. Již jsme na stavbě měli dvakrát technika z OKNA.EU, aby škody nějak zapravil, ale udělal pár věcí a na zbylé se vykašlal. Připlatili jsme si za parotěsné pásky z vnitřní strany oken, ale tak, jak jí montážníci nalepili... to nemůže nikdy fungovat tak, jak je očekáváno. Prostě jsme totálně nespokojeni a znechuceni celkovým přístupem, absolutním nezájmem řešit vzniklou nepříjemnou situaci. Stavba nám stojí, nemůžeme dělat omítky. A obecně nás tyto dohady vyčerpávají. Zatím to nevypadá, že by firma udělala nějaké vstřícné gesto, aby celou věc vyřešila k naší spokojenosti.

ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!

Autor: Tomáš Brus
Datum: 28.08.2016 20:42 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 109879
reakce na ...
Jsou i jiné profily. Veka kvalita, ale né od každého...
Slovaktual bych byl opatrný.
Dveře dřevo nebo hliník. Plast ať je kvalitní, je pořád jen plast....

Autor: Petr Dostál
Datum: 22.08.2016 23:57 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 122649
reakce na ...
Co se týče kvality, tak VEKA není špatný profil, jen bych si u vchodových dveří připlatil za silnější variantu. Na slunku v ořech dekoru se má snahu ta levnější varianta kroutit.
Pokud vybíráte firmu, tak v JM kraji bych se asi vyhnul VPO Protivanov a jejich montážním firmám, nemám s nimi dobré zkušenosti a dosti toho pokazili a pak následovalo spoustu výmluv a ztraceného času než to dali dohromady.
Za mě tedy, jestli vychází Slovaktual podobně, šel bych po zjištění zkušeností lidí v okolí raději do něj.

Autor: Vena Skol
Datum: 23.08.2016 23:24 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115654
reakce na ...
Děkuji za reakci. Hmm VPO Protivanov mám cca 10km od výstavby ale bohužel jsem na ně neslyšel přesvědčivé reference.Cena VEKA vs. Slovak vychází cca stejně. Ještě se mě do výběru dostala firma PRAMOS nemáte někdo zkušenosti?

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?Jak navrhovat, prodávat a instalovat řízené větrání a moderní vytápěníPraha 8 chce jednat s majitelem o budoucnosti chátrajícího Paláce Svět