Jak zateplit 20 cm polystyrenu

Rubriky:

Reklama
Jan Šlezingr @jan.slezingr před 7 roky02.09.2016 13:56:00
Jak zateplit 20 cm polystyrenu

Dobrý den.

Budu zateplovat domek, v projektu mám 14 cm EPS, v jedné vrstvě a předpokládal jsem zapuštěné kotvení.

Pro vyřešení (zjednodušení)některých detailů na fasádě by se mi více hodilo zateplit vrstvou 20 cm EPS a řeším:
- Jedna nebo 2 vrstvy?
- Jak kotvit
- čím lepit

Vzhledem k tomu, že fasáda domu je křivá (zedníků se v 80. letech asi někde nechtělo škrabat a někde škrabali moc (rozdíly až 5 cm) - jak vyrovnat? Tloušťkou lepidla? Pomůže pro vyrovnání dát EPS ve dvou vrstvách?

Mám ideu - přilepit 10 cm, ukotvit bez zapuštění a následně celoplošně nalepit 10 cm. Oslovení řemeslníci se na to moc netvářili, umí to tak někdo, nebo si to musím udělat sám?

(jedná se o celkovou reko s dotací NZU, střecha už má nadkrokevní PIR16cm, sokl 12 cm, okna trojskla v líci s fasádou)

Díky za rady.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.