attack DPX 25 - stagnuje nehoří

MJ Martin Jašek @martin.jasek před 7 roky12.11.2016 13:09:00
attack DPX 25 - stagnuje nehoří

Zdravím, neprovozujete někdo kotel attack DPX 25
V současné době se mi zdá že kotel nehoří jak má (předtím ano), vše jsem vyčistil, vyzkoušel víc druhů paliva i briket. Zdá se mi že kotel pořád jede na polovižní výkon, je neskutečný problém jej natopit nad 80°C

Nevíte v čem by mohl být problém? V manuálu jsem se dočetl že by se měly čistit i kanály pro primární a sekundární vzduch + kolo ventilátoru ale nenašel jsem návod jak na to.

Celý minulý víkend jsem obíhal kolem kotle čistil komin kouřovody, vše vymetám, trubulátory projížídím pákou 10x denně. Firma co kotel zapojovala, nejeví zájem něco řešit :-/

Další problém je s akumulacemi které se mi nepodařilo ani na 4 naložení natopit.
Akumulace jsou nabíjeny samotížně potrubím 28x1,5 výškový rozdíl na přívodním potrubí 1m vratné je u kotle výš než u akumulací cca -0,5m

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.