skladba izolace střechy

Rubriky:

Reklama
VD Václav Dvořák @vaclav.dvorak500 před 7 roky19.11.2016 19:42:00
skladba izolace střechy

Dobrý den, rád bych Vás poprosil o radu. Chtěl bych zateplit podkroví ( bude využíváno jen příležitostně - je to byt nad garáží 45m2 ). Neřeším zde moc tepelné ztráty, vytápění dřevem od teplovodního výměníku. Potřeboval bych z hlediska výšky podkroví co nejmenší tloušku izolace pod krokvema - krokve jsou vysoké 14 cm. Napadá mě použít takovouto skladbu. Perlinaka s lepidlem, 5 cm extraduovaného polystyrenu, 2cm vata v dřevěném roštu, parozábrana, 14cm vata, difuzní folie, kontralatě 4cm, latě 4cm a betonová taška. Střešní krytina již položená, proto nadkrokevní izolace nepřipadá v úvahu. Popřípadě tato skladba: perlinka s lepidlem, OSB deska, 2cm vata v dřevěném roštu, parozábrana, 14cm vata. SDK se mi moc používat nechce. Popřípadě prosím navrhněte jiné řešení. Jde mi hlavně o ochranu dřevěných částí konstrukce - aby mi zde nekondenzovala vlhkost. Děkuji

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

5 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.