Sazba D57d - jak to tedy je ?

Reklama
MM Mraz Mrazik @mraz.mrazik před 7 roky22.11.2016 13:03:00
Sazba D57d - jak to tedy je ?

Dobrý den,
vím, že už tady jsou dvě témata na tuto sazbu, ale mám v tom trochu hokej a prosím o radu.
Nechal jsem si instalovat multisplit klimatizaci s tepelným výkonem 9 kW a rád bych využil sazbu D57d. Pro upřesnění TUV ohřívá plynový kotel.
Z podmínek mi je jasné, že si musím spočítat tepelné ztráty domu (musí být autorizovaná osoba ?). V čem tápu, tak je HDO, které dle podmínek nesmí blokovat kompresor tepelného čerpadla, takže topení bude fungovat i v VT. Vyplývá z toho, že HDO kabel nemusím vůbec vést k té velké bedně s větrákem ? Jakou tedy revizi bude elektrikář dělat pro tuto sazbu ?
Ptám se proto, že kabel HDO tam zatím nemám a byla by to pro mě docela komplikace ho tam dostat. V rozvaděči doma ho mám.

Díky

Mrazik

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.