FuranFlex skusenosti

Rubriky:

MH Mato Horváth @mato.horvath před 7 roky30.11.2016 20:08:00
FuranFlex skusenosti

Používam automatický kotol na ekohrášok ktorý je pripojený do nerezového komína.. Vďaka nízkym teplotám spalín a tvorbe sírového kondenzu sa mi začína pomalinky plech komína rozpadať.. Výstavba nového murovaného komína neprichádza do úvahy. Najprv som začal riešiť aký plech na komín použiť aby čosi vydržal, firmy používaju DIN 1.4404, len naśiel som pár vlastníkov takéhoto komína čo im moc dlho nevydržal.. Predajcovia davaju záruku na max. 5 rokov... Dnes som objavil, že existuje systém FuranFlex, len sa prepchá hadica povodným komínom a potom sa do nej fúka horúca para a hadica sa roztiahne na steny povodneho komína a vytvorí tvrdú vložku vnútry komína.. Odporúča sa to práve pri spotrebičoch kde su splaliny nízke... Viete mi niekto teno systém odporučiť? Máte ho niekto? Nejaké skúsenosti? Plusy - mínusy? Ďakujem

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.