Podlahovka + krbová vložka + aku nádrž + kombinovaný boiler + elektrokotel

Reklama
Roman Šlápota @roman.slapota před 7 roky31.12.2016 18:59:00
Podlahovka + krbová vložka + aku nádrž + kombinovaný boiler + elektrokotel

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jestli by se tu nanšel někdo, kdo by mi udělal projekt zapojení systému podlahového topení s krbovou vložku s výměnímek, akumulační nádrží a boilerem za rozumný peníz. Ovšem který opravdu funguje :-).
Krbovou vložku již mám zakoupenou: http://www.zamecnictvi-bartl.cz/krbova-v…
Systém bych si představoval takto:
Když zatopím v krbu teplá voda se bude míchat se studenou vodou z aku nádrže a pujde rovnou do podlahovky a nikoliv, že bych prvně ohříval pouze aku nádrž. Nádrž bude mít buď 1000l nebo 1500l a to bez "patrony". Také bych chtěl ohřívat boiler, který bych chtěl ručně ovládat.
Chtěl bych co nejjednoduší regulaci:pouze jeden termostat na chodbě, pokoje budu regulovat pouze ručně u ventylů podlahovky.
Jako další zdroj by byl elektrokotel. Dům bungalov TZ 6,3kW, 160m2, čistá podlahová plocha 127m2.
Projekt podlahového topení dostanu od prodejce podlahovky a můj vodař se na to necítí bez schéma zapojení. Jak jsem četl, tak asi oprávněně....
Díky za podněty a komentáře

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

128 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.