Kouřovody "120" a napojení u kamen Thorma Bozen

Rubriky:

Reklama
LJ Libor Jir @libor.jir před 7 roky20.02.2017 12:08:00
Kouřovody "120" a napojení u kamen Thorma Bozen

Dobrý den, obracím o radu. zakoupil jsem kamna Thorma Bozen, kouřovod 120mm, následně jsem zakoupil kouřovody - ocel 1.5mm průměr 120mm a teď jsem zjistil, že jsou moc těsné a nejdou připojit na kamna, zkoušel jsem koleno i rouru a vždy jdou jen tak napůl. Mám ještě ještě jinou rouru, která má 120mm a ta tam jde (jiný výrobce), ale zase nejde na ty ostatní, protože je moc volná. Nějak jsem netušil, že když se něco označuje "120", tak je to pokaždé jiné. A nějak není reálné, vzít se kamna sebou do obchodu na vyzkoušení...

Výrobce kouřovodů je Eurometalgroup sro.
Nejsem v tomto směru zkušenej a nějak mě to žere, asi jsem ze strojařiny zvyklej, že věci na sebe pasují...

máte někdo zkušenost, že výrobce Thorma to má jinak a je třeba hledat správné roury? děkuji
LJ

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

5 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.