Trocal 88+, Salamander bluevilution 82 MD, Salam. bluevolution 92, Rhau geneo, Veka softline nebo Veka alphaline

Rubriky:

Reklama
MC Michaela Chudobová @michaela.chudobova před 7 roky16.03.2017 12:19:00
Trocal 88+, Salamander bluevilution 82 MD, Salam. bluevolution 92, Rhau geneo, Veka softline nebo Veka alphaline

Dobrý den,

již delší dobu vybírám plastová okna pro rekonstrukci rodinného domu a čím déle vybírám, tím nerozhodnější jsem.

Prosila bych o radu někoho, kdo se narozdíl ode mě v oknech odborně vyzná. Já jsem toho načetla už hodně moc, ale při každé další informaci, změním své rozhodnutí a znejistím. Na trhu je pro mne až moc velké množství profilů a výrobců, abych se dokázala rozhodnout.

Momentálně jsem zůžila výběr na profily Trocal 88+, Salamander bluevolution 82 MD, Sal. bluevolution 92 MD, Rehau geneo 86, Veka softline 82 a Veka alphaline 90.

Jedna firma mi napsala toto: Veka alphaline 90 a Salamander bluevolution 92 upřímně tyto dva profily bych nedoporučila už jen z důvodu, že středové těsnění mají na křídle. Časem křídlo buď sedne nebo naopak se zvedné a tím pádem i to těsnění které je na křídle, pokud si toho nevšimnete a bude pršet tak Vám voda se dostane až ke kování, což u těsnění které je přímo na rámu, se tohle nestane.

Co vy si o tom myslíte?

Děkuji mockrát za jakoukoliv radu.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

7 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.