Palubky, podbití přesahu střechy u vazníků

Rubriky:

Reklama
AR Arnošt Raab @arnost.raab před 7 roky21.03.2017 07:50:00
Palubky, podbití přesahu střechy u vazníků

Jaký je v tomto případě postup zjišťování nejnižšího bodu střechy, abych to všechno dal do roviny. Ač jsou to vazníky, tak jsou tam určité rozdíly, jak si za dva roky sedly. Říkám si, zda nestačí proměřit ty rohové,....na kterých to visí hlavně a setkávají se tam dvě roviny palubek, rohy podbít a pak každý vazník prostě případně dopodložit jak na něj budu šroubovat palubku? Pak by mne zajímalo, jak srovnat ty palubky vzhledem ke stěně, abych neskončil na kraji někde 5cm, někde 8 cm apod. Stěna se bude zateplovat 14 cm polystyrenem, takže předpokládám, že by se to mělo začíž podbíjet dejme tomu 15,16 cm od zdi.

Jak vidno, nikdy jsem to nedělal, ale dělal jsem už ledasco, tak si říkám, že bych se do toho pustil.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.