Diskuse ke článku: Kontinuální výzva Nová zelená úsporám pro bytové domy v Praze

Autor článku: redakce
Plné znění článku: Kontinuální výzva Nová zelená úsporám pro bytové domy v Praze
Anotace článku: Od 15. března 2016 bude možné podávat žádosti o dotace na energetické úspory v bytových domech v Praze. Dotace budou poskytovány v rámci 2. výzvy pro bytové domy programu Nová zelená úsporám. Druhá výzva je kontinuální a bude otevřena do konce roku 2021. Výzva nově nabízí vyšší maximální podporu, a to 30 % způsobilých výdajů.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: A.0 - památkově chráněná budova
Autor: Jan Richter
Datum: 24.02.2016 10:17 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 122032
reakce na ...
Dobrý den,

myslím, že pro oblast podpory A.0 pro památkově chráněné budovy není požadavek na měněné konstrukce U < UN, ale "dle požadavku ČSN 73 0540-2 a vyhl. 78/2013 Sb.", tedy by tam mělo být kdyžtak Urec.

Viz http://www.novazelenausporam.cz/file/590/nzu_zavazne-pokyny-pro-zadatele-bd-2.pdf

Jinak děkuji za článek, výborný výtah ze závazných pokynů pro žadatele.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČernobílý interiér obývacího pokoje je vyladěn do posledního detailuPraha zapracuje do územního plánu podzemní železniční tratěNový bezbariérový práh EasystepOdborná porota vybrala vítěze „Soutěže o nejlepší projekt“ společnosti Wienerberger