koupelna_podlha

Reklama
DV David Vlček @david.vlcek před 6 roky10.07.2017 21:17:00
koupelna_podlha

Zdravím,
píšu zde ještě jednou minule jsem se taky ptal o radu jelikož jsem se nevyjádřil dobře. Rád bych o radu jak zde udělat podlahu za každou odpověď budu vděčen.

Můj postup.
prostor bych vyplnil skelnou vatou, a poté bych udělal fošnový záklop fošny o síle 5cm
dále bych použil separační folii nebo lepenku, na kterou bych dal podlahovou izolaci knauf pts 30cm.
a náslédně na izolaci bych aplikoval jaké si desky kamarád mi radil osb desky 25mm(PD) křížově. (ne eco finsh) (četl jsem i o centris deskách ale všude se dočítám že nejsou vhodné do vlhkého prostředí tak nevím ...
Nechci moc zvedat podlahu moc vysoko než je trám položený na nosných trámech.
Následně bych po obvodu mezi spáry dilatační 1cm zadělal silikonem a spáry přetmelil a následně aplikoval perlinku s lepidlem a nivelak (vyrovnání podlahy) Nejsem si jistý zda je to dobře ...
Popřípadě mezí rozteč nosných trámu bych přidal jeden nosný trám zda by byl třeba.
budu rád za každou radu (doufám že obrázek bude stačit, dříve tam byli piliny)

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.