Rosný bod na nepochozím stropu

Rubriky:

Reklama
FK Franta Kutil @franta.kutil před 6 roky17.07.2017 14:23:00
Rosný bod na nepochozím stropu

Dobrý den,
Mohli by jste mi posím poradit. Budu zateplovat strop nepochozím způsobem, vatou...
nevím si rady s rosným bodem.....
Máme strop (omítka, rákos, latě, trámy, latě a nahoře betonová vrstva cca 4 cm) cca 80m2
Chci tam položit parozabranu na ten beton, pak 30 cm vaty, což bude v pořadku, jen nevím co to udělá na okrajích půdy pod střechou, kde je málo místa...kyž vytrhám horní latě jen u okrajů, nacpu vatu mezi nosníkové trámy, potom na to položím parozabranu v prodloužení z betonové horní vrstvy, tak nad zábranou zůstane max 15 cm a méně směrem k okraji... mám strach aby se mi tam nesrážela voda (z důvodu malé výšky vaty) a neměl jsem tam časem plíseň - degradaci vaty....stěna pokoje pod stropem v prodloužení prochazí do míst, kde je jen cca 15 cm místa ke střeše...
Děkuji za rady
Příkládám nejaké fotky

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.