Energie na druhou

Autor: Karel Traksa
Datum: 20.07.2017 13:07
uživatel: 124451

Dobrý den,

chtěl bych se diskutujících zeptat, jestli mají nějaké zkušenosti se společností ENERGIE NA DRUHOU? POZOR, neplést s Energie2!
Nabízí zajímavou cenu za elektřinu i plyn, ale nikde jsem nenašel žádné hodnocení.
Děkuji

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Jiří Koutský24.07.2017 14:14
Lukáš Vomela21.07.2017 12:32

Datum: 24.07.2017 14:14 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 125664
reakce na ...
Dobrý den, náhodou jsem před rokem narazil na knížku, kterou napsal jednatel společnosti a také diskuzní čánky na seznamu. Vyskoušel jsem infolinku a byl jsem překvapen profesionalitou k mým dotazům a žádné prázdné tlachání jak dělájí volačí po tel. To mě přesvědčilo přejít k této společnosti a dnes jsem rád, že jsem tak učinil. Nejen levnější plyn i energie ale dokonce přeplatek jsem měl ihned na účtě. Dnes jsou u tété společnosti moji rodiče i sestra. Můžu jen doporučit.

Autor: Lukáš Vomela
Datum: 21.07.2017 12:32 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 125650
reakce na ...
Dobrý den, u uvedeného dodavatele máme jak elektřinu tak plyn od roku 2016. Vše funguje jak má - platby záloh v SIpo, přeplatek vrácen na účet včas, příjemná komunikace se slečnou na lince. Snad to takto bude pokračovat i nadále ...

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czZačaly přípravné práce pro novostavbu na Václavském náměstíČištění a ochrana fasády rodinného domuPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?