Podlaha v koupelně na chatě

Reklama
MN Michal Najman @michal.najman915 před 6 roky08.08.2017 15:47:00
Podlaha v koupelně na chatě

Dobrý den,
mám prosbičku, vzhledem k tomu, že 100 lidí 100 názorů, tak jsem vyndanej jak taška :-( Jde o to, že na chatě, která je dřevostavba potřebuji uděla podlahu do koupelny. Pod koupelnou je garáž, která není vytápěná. Složení podlahy je: 1) ocementovaný polystyren 5 cm, použitý jako vnější podlahové zateplení; 2) nosná prkna přišroubovaná zespodu na 10 cm trámy; 3) 10 cm trámy, kde mezi trámy byla výplň cementová dřevotříska, kterou jsem odboural a koupil jsem podlahový polystyren.
Přemýšlel jsem o tomto postupu:
1) díry mezi prkny zaizolovat PUR pěnou
2) dát mezi trámy parotěsnou folii?
3) položit podlahový polystyren 10 cm - mezery vypěnit nebo vycementovat?
4) srovnat drobné niance mirelonem 3 mm?
5) položit dvě vrstvy osb 12 mm ve stejném směru a provázat po půlce šířky - slepit nebo přivrutovat?
6) celou plochu vylít tekutou hydroizolací?
7) použít nivelační stěrku?
8) nalepit vinylovou podlahu?
Myslíte, že je tento postup vhodný? Popř. prosím o radu, protože nejsem z oboru a za chvíli mi z těch diskuzí narostou výstupky na mozku.
Děkuji a přeji hezký den. Michal Najman

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.