Elektroměr probíjí

Autor: Václav Kočárek
Datum: 10.08.2017 15:38
uživatel: 125768

Probíjí mi 3F elektroměr, na kostře zásuvky naměřím 230V proti zemi (kolík vadasky v hlíně). Jde o podružný, který jsem si pořídil sám (takže žádný ČEZ nebo PRE mi nepomůže). Projevuje se to tak, že se elektroměr stále točí, sice pomalu ale i přes to, že nic neodebírám (vývody odpojeny). PŘIZEMĚNÍ NEPOMOHLO. Co nevím, je to, jestli je elektroměr K.O. a mám ho vyhodit, NEBO mám shánět někoho, kdo mi změří sled fází a správně elektroměr nafázuje???

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Jaké má výhody a jak připravit podklad?Vodu v nádržích znečišťuje fosfor a soli ze silnicPo katastrofě obnovená vesnice bere ohled na ekologii i místní obyvateleWC instalační prvky Nicol INEO pro mokrý i suchý proces zazdění