Jedna velká lež

Autor: Jozef Homola
Datum: 11.08.2017 16:02
uživatel: 100172


Fotogalerie:

http://forum.tzb-info.cz/106683-led-diody-misto-zarovek
Už zde jsem informoval jak málo vydržela LED žárovka. Dneska jsem reklamoval tu co mne vyreklamovali minule. Běžela tak 100x méně (asi 300 hodin) než má deklarované na obalu. Za povšimnutí stojí to balamutění kdo je vlastně výrobcem. Jedině Poláci uvádějí že Čína. Asi mají jiné zákony. Viz obrázek. Kdo vůbec kontroluje validitu údajů, asi nikdo. Co na to EU?

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Jan Němec
Datum: 20.08.2017 03:59 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 101608
reakce na ...
kdysi u nás na firmě platilo, že pokud se nechceme vracet na stavbu reklamovat zdroje světla, kupne Philps, nebo Osram. U Led to zatím u nás platí taky...

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Jaké má výhody a jak připravit podklad?Vodu v nádržích znečišťuje fosfor a soli ze silnicPo katastrofě obnovená vesnice bere ohled na ekologii i místní obyvateleWC instalační prvky Nicol INEO pro mokrý i suchý proces zazdění