Realizace nových stropů

Rubriky:

Reklama
JS Jan Svoboda @jan.svoboda871 před 6 roky16.08.2017 23:55:00
Realizace nových stropů

Dobrý den,potřeboval bych radu ohledně nejlepšího vyřešení rekonstrukce stropů včetně vhodné a dostatečné izolace

Jedná se o starší patrový dům s pochozím půdním prostorem,nyní zateplený 16mm pol.

Stropy jsou zde klasika trám,prkna,rákos omítka.
-Trámy nejsou nijak super,ale asi dostačující,půda již bude jen na anténu,bojler a kontrolu komína atd.
Stropy drží,ale jsou popraskané,křivé a ošklivé,již ted ale velice nízké. Meziprostor je prázdný,záklop jsou prkna a místy různosilná betonová vrstva v dezolátním stavu..

Co ted? trámy jsou sedlé vyschlé,to ano,nicméně je tu hoší podloží a dům se chvěje při projetí kamionu. SDK rastr i jednoduchý,mi strop nepoužitelně sníží,budu totiž ještě k tomu zvyšovat podlahu kvůli p.topení i rekonstrukci podlah. přiznané trámy ohledně stavu trámů a nerovnosti uložení asi nepřipadá v ůvahu.

sundaný mám jen jeden strop,i kdybych ostatní jen opravil mám meziprostor bez izolace a případná až vrchní izolace již se nekryje s boční stěnou,když nepočítám,nemožnost přizvednutí....

fotky a nejaké případné rozměry atd. dodám... děkuji předem Honza

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

17 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.