Sanace vlhkého zdiva svépomocí

Autor: Lilie Sulymová
Datum: 11.09.2017 17:25
uživatel: 125909

Dobrý den,

metodu vysoušení vlhkých zdí krémem AquaStop našla jsem na internetu, zaujala mne možnost uskutečnění nějakých práci svépomoci, proto otvory jsme připravili sami, aplikoval krém zaměstnanec společnosti Trumf sanace s.r.o. Tím jsme ušetřili. Začínali jsme práce roce 2014. Na zkoušku se udělala jen jedná zeď v RD. všimla jsem si dobrých výsledků, pokračovali jsme v roce 2015 na 1/4 baráku, také je perfektní výsledek. Proto letos jsme dodělali další zeď. Plánujeme v příštím roce dodělat zbytek RD. S výsledkem a jednáním zaměstnanců společnosti jsem spokojena. Doporučuji
S pozdravem Lilie Sulymová

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Karel Kopfrkingl19.10.2017 16:27
jiří haberle11.09.2017 22:31
Bečvář Josef11.09.2017 18:04

Datum: 11.09.2017 22:31 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 124948
reakce na ...
Dobrý den Lilie,
Bohužel Vás musím varovat tato metoda je sice rychlá a relativně jednoduchá avšak není 100%. Nějaký krém není věčný ať je sebelepší. Vodorovná izolace je základ pro další stavební úpravy a tak je vhodné mít jistotu více než 99,9% že bude plnit účel. Doporučuji zvážit Vaše další počínání nebo se obrátit na odborníky neboť si takto můžete zadělat nemalé problémy do budoucna, případně zanecháte Danajský dar vašim potomkům.

Autor: Karel Kopfrkingl
Datum: 19.10.2017 16:27 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 119678
reakce na ...
Mohu poprosit p. Haberle o informaci o jakých problémech či Danajském daru zde píše?

Autor: Bečvář Josef
Datum: 11.09.2017 18:04 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115204
reakce na ...
Lilie, máte krásné jméno :-)

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czKoupě nemovitosti zatížené exekucí: Jak postupovat, abyste minimalizovali rizikaPraha by měla zanést do Metropolitního plánu metro na ŽižkovPřihlaste svou firmu, školu nebo obec do soutěže Přeměna odpadů na zdrojeBarevnost okna dotažená k dokonalosti