skautská energie

Autor: Jan Hříbal
Datum: 15.09.2017 09:50
uživatel: 126031

Dovoluji si také požádat o pozvánku do skautské energie na e-mail: . Děkuji.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Míla Malý15.09.2017 20:12
Petr Filipi15.09.2017 15:26

Datum: 15.09.2017 20:12 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126038
reakce na ...
Jaké podmínky ve smlouvě máte na mysli? Kde se píše o dvou letech? Měl jsem za to, že smlouva je vždy na 1 rok bez prolongace s ujednáním podle dodatku? Čekal bych, že cenu a smlouvu na další rok se každý dozví s předstihem a pokud se mu nebude líbit, pak vypoví TGI plnou moc, podepíše nového dodavatele a aktuální smlouva doběhne do konce na Silvestra.

Autor: Petr Filipi
Datum: 15.09.2017 15:26 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 101805
reakce na ...
Nic proti SE, ale přečtěte si dobře podmínky.
Silovou elektřinu mají nejlevnější (nebo aspoň měli, když jsem se o to zajímal), ale podmínky jsou zajímavé. Po 2 letech, když smlouvu nezrušíte, dostanete o 10% levnější EE oproti standardnímu ceníku dominantního poskytovatele ve Vašem bydlišti. Což pak není nic moc.
Jak jsem psal, nic proti SE, ale přečtěte si podmínky. Já jsem do toho nakonec nešel.

Petr Filipi

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czZačaly přípravné práce pro novostavbu na Václavském náměstíČištění a ochrana fasády rodinného domuPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?