jaké kabely pro rd

Autor: Martin Černý
Datum: 01.10.2017 20:52
uživatel: 124246


Dobrý den,
jaké kabely bych měl uložit do chráničky při lití desky. Přívodní 16x5 a 10x5 mám v projektu a to je jasné. Ale jaké další kabely bych měl připravit? HDO,ovládací kabely pro vjezd. branku,pro fotovoltaiku? Co by jste radily?
Děkuji

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: bob svaton
Datum: 01.10.2017 21:23 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 120077
reakce na ...
sice se tu holky elektrikarky nevyskytuji aby neco radily ale proc pri liti desky davat kabely do chranicky? pri liti desky se lije beton ale rozhodne se netahaji draty protoze na to neni cas. kabely se natahnou pozdeji do zabetonovanych chranicek. ty privodni asi nebudou 16x5 a 10x5 ale 5x16 a 5x10. osobne tedy vubec nechapu to deleni na TN-S uz v RE ale budiz. dale nechapu ty dva privody 5x16 a 5x10

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Jaké má výhody a jak připravit podklad?Vodu v nádržích znečišťuje fosfor a soli ze silnicPo katastrofě obnovená vesnice bere ohled na ekologii i místní obyvateleWC instalační prvky Nicol INEO pro mokrý i suchý proces zazdění