Statistika nových zákazníků Skautské energie

Autor: Jan Baroš
Datum: 13.10.2017 11:12
uživatel: 119040

Mnoho osob zde na fóru žádá jiné o možnost přejít pod dodavatele Skautská energie. Nenašel jsem ale, zda se to již někomu podařilo prostřednictvím diskuzí zveřejněním emailu zde na TZB-info. Pro ostatní to může být vodítko, zda to má smysl zde uvádět další žádosti.
Můžete se zde podělit o úspěšné přechody?

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Jan Baroš05.01.2018 17:18
Jan Baroš22.11.2017 15:22
Jan Baroš03.11.2017 19:20
Michal Eisner03.11.2017 00:07
Jan Baroš02.11.2017 15:41
Milan Schwarz14.10.2017 10:11

Datum: 05.01.2018 17:18 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Můj návod k přechodů ke Skautské energii byl prostý. Spolupracuji dlouhodobě s osobou, která spolupracuje se skauty. Po několika letech mi sám navrhl přechod.
Bylo to v jiném vláknu psáno, udělejte něco i pro ně. Neustále zde na fóru TZB-info vkládat příspěvky a čekat, že pozvánky budou samy chodit, je dětinsky naivní a skutečně neúčinné. A nadávat a posílat sprosté příspěvky může jen hlupák. Snad to s příchodem roku 2018 všem došlo.
Vím ale, že z většího množství pozvánek byla realizována jen ta moje, ostatní nevěřili.
Nepotřebuji žárovky zadarmo, nepotřebuji "kvalitní služby", nepotřebuji kamenné pobočky. Ano, byl jsem energetický nomád. Cena je na mém prvním místě. Historie odběrného místa bez dluhů ale také.
Snad byl přechod ke SE poslední, který jsem realizoval.
Terra Group mne celým přechodem vedla a informoval, za mne výborná zkušenost.

Datum: 22.11.2017 15:22 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Na internetové stránce Novinky.cz se mi zobrazila reklama ke vstupu do Skautské energie. Z toho usuzuji, že i oni potřebují nové zákazníky a neváhají oslovit budoucí klienty reklamou. Ti z vás, kteří to myslíte vážně s přechodem k tomuto dodavateli, máte možnost.

Datum: 02.11.2017 15:41 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Pročítáním fóra se dostáváme do situace, kde jedinci, kteří nesplňují podmínky ke vstupu do Skautské energie nebo pod jiného dodavatele, si ventiluji frustraci na zdejším fóru. Běžte jim projevit svou nevoli před kanceláře, členové skautů nebo junáku mají můj respekt.
Osobně obchodním zástupcům, jednajícím za tuto organizaci, přeji hodně úspěchů při dalších jednáních.
Doufám, že další zbytečné prosby se zde již nebudou dávat...

Autor: Michal Eisner
Datum: 03.11.2017 00:07 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 125038
reakce na ...
Dobrý večer,
už jsem to zde určitě psal, ale řešení je vcelku jednoduché (a není třeba jít projevovat nevoli ke skautům, kteří s dodávkami energií nemají zas tak mnoho společného:-)).
Vzhledem k tomu, že majoritním dodavatelem do toho projektu je společnost Centropol, je vhodné se spojit (tzn. sloučit vlastní spotřeby) a hromadně se domluvit s nimi.
Jako majitel konkurenční firmy bych takové jednání (a s ním spjatý balík MWh) uvítal, nevidím důvod, proč by tomu u konkurence mělo být opačně.
Nechci (a ani nemohu) porovnávat cizí společnosti, takže za mne pro všechny zájemce jen v bodech:
a) cena plynu v tomto projektu je pro koncového odběratele vynikající
b) Armex je jedním z nejsolidnějších dodavatelů na našem trhu
c) aniž bych kohokoli chtěl hanit, dejte si prosím jen pozor na dvě následujíci věci - abyste po určitém čase nebyli překvapeni jinou cenou (pak se ovšem dá zdarma odejít), abyste v případě přepisu na zcela nového majitele (s nímž se třeba ani neznáte) nebyli vy nebo dokonce on vystaveni riziku sankce
Není mým cílem zde získávat portfolio, přesto jsem určitě také schopen garantovat individuální a velmi dobré ceny (byť ne na úrovni Skautů). Popř. doporučím pana Havlíčka (další majitel konkurence, který se zde nebál diskutovat), příp. pana Kyselu - oba věcem rozumí a jsou schopni Vám pomoci.
Mnoho štěstí nejen při výběru dodavatele energií všem

Datum: 03.11.2017 19:20 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Za dobu, kterou sleduji srovnání cen, mi přišel můj současný dodavatel za velmi solidní a hlavně splňuje cenově hladinu, která je mi, vzhledem k ostatním dodavatelům, nejzajímavější. I na příští rok se dostanu u plynu pod 500/0.

Každý si vybere, dodavatelů je dost. Podmínky jednoho nemusí vyhovovat všem, naštěstí je výběr široký. Kéž by to takto šlo i u vody...

Autor: Milan Schwarz
Datum: 14.10.2017 10:11 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126123
reakce na ...
chtělo by to spíše anketu...
za mě -

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czPraha 8 chce jednat s majitelem o budoucnosti chátrajícího Paláce SvětPokládka koberce na podložku. Jaké má výhody a jak připravit podklad?Vodu v nádržích znečišťuje fosfor a soli ze silnicPo katastrofě obnovená vesnice bere ohled na ekologii i místní obyvatele