Zapach sifon

Autor: Michal Saska
Datum: 12.11.2017 09:59
uživatel: 126479

Dobry den prosim o radu nastehoval jsem se do novostavby a v koupelne kdyz si cistim zuby tak me pres nos obcas prasti zapach z odpadu ale neni to pokazdy uz jsem stacil vypozorovat ze na to ma vlil i pocasi venku a uz jsem zkousel nainstalovat i privzdusnovaci ventyl a prodlouzit sifon a stejne se mi obcas stane ze to zasmrdi pri pustene vode a bydlim ve 2 patre z 5 a soused podemnou s tim problem nema ptal jsem se ho a zkousel jsem to i reklamovat a bylo mi sdeleno ze je to nemozne a tak zkousim tady vas jako posledni moznost pred tim nez zavolam dost nakladnou firmu s kamerama co se tim zabyva.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Michal Saska12.11.2017 21:59
Michal Saska12.11.2017 21:30
Miroslav Sychra12.11.2017 21:19

Datum: 12.11.2017 21:59 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Asi mi nezbyde nic jinyho nez pozvat tu firmu s tou kamerou a doufat ze mi zjisti problem a navrhnou odstraneni problemu ale diky za radu.

Autor: Michal Saska
Datum: 12.11.2017 21:30 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Diky za radu a jeste upresnim ted jsem tam zkusil dat jeste pruhlednej sifon a prodlouzenej a kdyz napustim vic vody zda se mi ze se udela bublina pri odtejkani a zatku tam porad mam tak nerozumim tomu jak se dostane ten zapach dovnitr jediny vysvetleni mam ze tema bublinkama co mi jdou pres tu vodu co odteka.

Autor: Miroslav Sychra
Datum: 12.11.2017 21:19 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 122524
reakce na ...
Logicky bych to bral tak že jsou asi dvě možnosti: 1) nedrží sifon a něco ho vycucává
2) je někde netěstnost na potrubí případně to může být i prasklina nebo stačí že ho někdo navrtal :)

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czČištění a ochrana fasády rodinného domuPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?Jak navrhovat, prodávat a instalovat řízené větrání a moderní vytápění