Ventilační tepelné čerpadlo Nibe F470

Autor: Karolina Rafajova
Datum: 14.11.2017 15:40
uživatel: 126501


Dobry den, sháníme tepelne cerpadlo pro staveny rodinny dům v pasivnim standardu. Tepelna ztrata ma byt 3kW, 140m2, 4 lidé, prizemni dum, VPC a 300mm grey wall. V tepelných čerpadlech se vůbec neorientuji. Bylo nam nabidnuto vnitrni tepelne čerpadlo Nibe F470, které je udajne schopne z odvetravaneho vzduchu ohrat privodni vzduch, vodu na koupani i podlahove teplovodni topeni. Pripada mi to jako nejlepší reseni. Muze to byt mozne ? Dekuji za názor.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČištění a ochrana fasády rodinného domuPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?Jak navrhovat, prodávat a instalovat řízené větrání a moderní vytápění