Nároz na WPC 05

Autor: Miroslav Dvořák
Datum: 21.11.2017 22:44
uživatel: 121412


Zdravím pánové,, dost tu pročítám atp.. mám sotva 2 měsíce spuštěné tč. země voda Stiebel Eltron WPC 05 v nezateplené novostavbě,která se bude za chvilku osídlovat a z jara se udělá zateplení. tedka bungalov 150m2 vytápené plochy. 30cm heluz family.podlaha 13cm polyš,fasada se bude dávat 20cm polyš. chtěl bych sem dát nějaké informace co vyčtu přimo z teplného čepadla.. co je potřeba doplnit sem za data, aby se dal udělat nějaký nároz na momentální provoz. děkuji za uvahu.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČištění a ochrana fasády rodinného domuPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?Jak navrhovat, prodávat a instalovat řízené větrání a moderní vytápění