led panel ovládání mobilem

Autor: David David
Datum: 25.11.2017 11:02
uživatel: 112733


Mám doma led panel 30x30 denní bílá 18W s napájecím zdrojem PRI: 200-240V , SEC: 25-42V/450mA . Na místě vypínače byl stmívač ovládaný manuálně nebo infra ovladačem. Bohužel stmívač přestal stmívat a já řeším jak tento panel stmívat mobilem. Vím, že by bylo jednodušší koupit nějakou žárovku co má již ovládání v sobě, ale mě se panel nechce měnit.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Jakub Kadraba
Datum: 03.01.2018 10:46 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126872
reakce na ...
Dobrý den,
pokud máte u panelu stmívatelný proudový zdroj, teoerticky by to mělo jít, pokud se sežene triak stmívař ovládaný přes mobil.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Jaké má výhody a jak připravit podklad?Vodu v nádržích znečišťuje fosfor a soli ze silnicPo katastrofě obnovená vesnice bere ohled na ekologii i místní obyvateleWC instalační prvky Nicol INEO pro mokrý i suchý proces zazdění