jak vysusit cerstvou sadrovou omitku a anhydrit podlahu v zime

Reklama
DM david mara @david.mara před 6 roky29.11.2017 12:19:00
jak vysusit cerstvou sadrovou omitku a anhydrit podlahu v zime

Je to dilema, bohuzel to vyslo tak ze vnitrni sadrove omitky a anhydrit delam ted na zimu. Samozrejme lejou z toho potoky vody a pac neni zateplena ocelova strecha, kapky se srazi na hydroizolacni folii pod strechou ktera je plna kapek vody a drvene tramy jsou vlhke - bojim se aby to nezacalo hnit a plesnivet. No ale co ted.

Mam vetrat ikdyz bude pod nulou alesponj ventilackama ? Resim dilema jestli mi to vevnitr nezmrzne a nepopraska omitka, kdyz ale vetrat nebudu a to hodne vetrat, pac njinak se vlhkost nezutrati bojim se ze se mi znici drevo pod strechou a zacne to hnit a plesnivet. Podle stavebni firmy muzu klidne nechat venitlacky otevrene porad pres den i v noci, pokud nebude -15 tak pry to nevadi a nez puhjdu spat zavrit, topit a pouzivat vysousec, rano zas vse otevrit a tak dokola dokud to nevyschne. Topim tam v noci ted 2 kw telesem abych neplatil majlant, koupil jsem si i 4500-9kw teleso, ale tim se mi topit moc nechce - to protipim 1.000 Kc za den. Abych dal za vysouseni 100.000 na to nemam.

Co vy na to ?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.