privod vzduchu k plynovemu ohrivaci vzduchu

Rubriky:

AI alena ivanina @alena.ivanina před 6 roky30.11.2017 00:21:00
privod vzduchu k plynovemu ohrivaci vzduchu

Dobry den,
obracim se na Vas s prosbou o informace.
Bydlim ve starem cihlovem bytovem dome. Mam v koupelne plynovy kotel tridy B o vykonu cca 25kW. Koupelna je propojena otvorem s prostornou kuchyni otvorem u stropu o velikosti cca 1m2. V celem byte jsou starsi plastova okna. Pri revizi plynu byla nahlasena zavada, ze neni zajisten dostatecny pristup vzduchu.
Idealnim resenim by byla vymena kotle (plus vyvlozkovani kominu), coz je reseni pomerne nakladne. Navic hlasic CO, ktery u kotle mam, registruje nulu, cili skoda funkcniho kotle.

Kotli verim, ale zjistenou zavadu bych chtela odstanit.

Ma smysl revizi rozporovat? Pokud ano, jakym merenim?

Pokud musim zajistit nejaky primy nezaviratelny privod vzduchu, jak mi bylo sdeleno, muze to byt reseno nejakou vetraci mrizkou v ramu okna (koupelna ma vlastni okno)? Pokud ano, muzete mi poradit nejaky konkretni vyrobek, ktery bude kapacitne vyhovovat, pripadne na koho se obratit?

Nekde jsem zahledla mrizku primo v okne (misto casti skla), coz bych zkusila poptat u sklenaru, protoze vyrobce tohoto okna neznam.. Ale pokud by mrizka byla zaviratelna (aby do bytu neustale netahlo), vyhovovala by vubec norme?


Existuje jeste nejake jine reseni?

Predem moc dekuji,
Alena I.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

13 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.