Plastová vodoměrná šachta

Autor: Otakar Voříšek
Datum: 02.12.2017 11:16
uživatel: 126649

Zdravím, potřebuju poradit.

Před měsícem jsme se konečně mohli připojit na vodovod a dle podmínek poskytovatele jsme museli zřídit plastovou vodoměrnou šachtu. Věděl jsem, že to bude problém máme tu jílové podloží a spodní vodu. Přečetl jsem kde co a radil se s výrobcem. Tak jsem pod šachtu udělal 15-20 cm betonovou desku s kari sítí a kolem dokola betonový límec do poloviny výšky jímky (také s kari sítí) zbytek vysypal jemným pískem a zarovnal zeminu. Teď mi po necelém měsíci byla jímka zaplavena vodou až po vodoměr. Dno je vypouklé a při sestupu do vodoměrné šachty cítím vodu pod celým dnem.

Co s tím? Neřešit? Zaizolovat igelity vodoměr? Vykopat vedle další šachtu na čerpadlo a odčerpávat? Reklamovat? Nebo nějaký nápad?

Moc děkuju!!!

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Datum: 05.12.2017 07:24 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100747
reakce na ...
Voda vám tam natekla prostupy pro potrubí.Plavou stovky vodoměrných šachet,ale při takové hladině spodní vody by se to dalo snad udělat pořádně ,aby to těsnilo .
1.reklamovat

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czČištění a ochrana fasády rodinného domuPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?Jak navrhovat, prodávat a instalovat řízené větrání a moderní vytápění