Odvod kondenzatu z odvetrani koupelny

Autor: Pavel Kaňa
Datum: 03.12.2017 16:07
uživatel: 126663

Zdravím.
Měl bych otázku. Je možné natáhnout odvod kondenzatu z odvetrani koupelny ven z domu? Digestoř mám natazenou do odpadu,ale z koupelny to mám na daleko. Kondenzuje tam dost vody a jak je to daleko,tak neudělám dostatečný spad hadice. Dekuji za každou radu.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Datum: 03.12.2017 23:38 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100179
reakce na ...
Dobrý den. Kondenzát se dá lehce čerpat. Při montáži klimatizací je to běžné, protože dodatečná instalace nikdy nemá připravený odpad, takže se tam namontuje automatické čerpadlo a ono to pracuje samo. Syn to tak má. Ale podle mě je to hlučnější, než bych čekal.
S pozdravem Laďa

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czPraha 8 chce jednat s majitelem o budoucnosti chátrajícího Paláce SvětPokládka koberce na podložku. Jaké má výhody a jak připravit podklad?Vodu v nádržích znečišťuje fosfor a soli ze silnicPo katastrofě obnovená vesnice bere ohled na ekologii i místní obyvatele