Profukování rámu pl. okna

Autor: Lucie Bergerova
Datum: 15.12.2017 11:06
uživatel: 126593

Fotogalerie:

Zdravím, profukují mi spodní rohy u balkonových dveří. Myslela jsem, že okno hůře těsní a objednala si seřízení. Nyní mi ale přijde, že to spíše táhne přímo z rámu - viz. označení obrázku. Upozornila jsem na to firmu, co má dorazit na seřízení, ale chtěla bych se zeptat, jak se podobná situace řeší, co mohu očekávat?

Díky moc!

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Datum: 15.12.2017 12:24 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 125783
reakce na ...
Resili jsme neco podobneho (spatny spoj na plastovem sloupku mezi fixnim oknem a dverma na terasu) a celkem tezko jsme dokazovali, jestli fouka nebo ne. Veci se pohnuly az v lednu pri -10 stupnich, kdy nam zkratka zkondenzovala na ramu vevnitr voda a zamrzla. To jsme vyfotili a v lete jsme menili okno i dvere v ramci zaruky za nove.

Mezitim jsme si prosli fazi, kdy tam davali PUR penu, atd...

Nevim, jestli se vas problem da resit nejak na miste - nejsem odbornik. U nas vymena vadneho ramu probihala tak, ze zkratka vevnitr v dome kolem ramu vyrezali/vysekali kus omitky po celem obvodu, ram vytahli, dali z nej pryc sklo, prinesli novy ram, namontovali, dali sklo a pak za tyden prijeli zednici (taky v ramci reklamace) a udelali novou vnitrni omitku.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?Jak navrhovat, prodávat a instalovat řízené větrání a moderní vytápěníPraha 8 chce jednat s majitelem o budoucnosti chátrajícího Paláce Svět