elektrokotel Rejnok

Autor: Josef Flos
Datum: 20.12.2017 12:52
uživatel: 112554


Dobrý den,
jak vidím je mimo jiných potíží s kotli Rejnok stále diskutován problém poruchových relé v 1. sadě, které i při zdravém topném tělese spínají nejčastěji. V únoru 2013 jsem na tomto fóru zveřejnil příspěvek o tom, jak jsem tato relé nahradil bezkontaktním spínačem. Zájemcům jsem nabídl i zaslání dokumentace. Od roku 2012 kdy jsem úpravu provedl jsem již o žádné závadě na kotli neslyšel a ani nikdo z těch, kteří si ode mne dokumentaci následně vyžádali, nesdělili žádnou negativní zkušenost.
Proto opakovaně nabízím případné zaslání dokumentace. Je pravda, že úpravu může provádět pouze elektrotechnik, nejlépe držitel příslušného oprávnění z vyhl. č.50.
Tak vám přeji mnoho štěstí.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Jaké má výhody a jak připravit podklad?Vodu v nádržích znečišťuje fosfor a soli ze silnicPo katastrofě obnovená vesnice bere ohled na ekologii i místní obyvateleWC instalační prvky Nicol INEO pro mokrý i suchý proces zazdění