Umí někdo nezávisle poradit, jakým způsobem nejvhodněji vytápět RD?

Reklama
KK Klamer Ka @klamer.ka před 6 roky26.12.2017 12:02:00
Umí někdo nezávisle poradit, jakým způsobem nejvhodněji vytápět RD?

Dobrý den

Řeším na poslední chvíli vytápění naší novostavby RD a nevím, kde se obrátit pro radu:

- Projektant RD: Ten udělal tolik chyb a nesmyslů, že z jeho projektu nelze vycházet.
- Prodejci jednotlivých technologií: Oslovil jsem jich několik, ale logicky každý vychvaluje svůj systém a ten je vždy jediný vhodný.
- Diskuze na internetu: Například zde pročítám již nějakou dobu, ale neumím najít správnou odpověď, protože se velmi často stává, že se jednotlivé názory navzájem napadají a ve finále se argumentuje odbornými fakty, kterým já jako laik vůbec nerozumím.

Tento dotaz jsem chtěl napsat v podobě žádosti o návrh vytápění, ale asi by se to zase zvrhlo.

Jsem z Ostravy, tak mě napadlo, jestli zde není někdo, kdo se touto problematikou zabývá a který umí poradit (případně jestli lze komunikovat elektronicky, nic proti tomu nemám).

Nejsem si jist, kolik takové poradenství stojí, ale snad se nepohybuje v desetitisícových částkách a nerad bych se každou zimu bil do hlavy, že jsem udělal nesmyslnou chybu.

Je zde někdo takový, nebo nedáte mi tip, kam se obrátit?

Děkuji a hezký den

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.