Sádrová sterka

Autor: Jiří Otruba
Datum: 26.12.2017 19:57
uživatel: 126820

Dobrý den potřeboval bych poradit budu rekonstruovat pokoj kde jsou vidět rýhy po předchozím špatném škrábání malby . Moje teorie je oskrabal malbu a nanést sádrovou štěrku .potřeboval bych vědět jestli jako penetrace bude stačit duvilax?nebo je to blbost přidané jakou penetraci a jaká stěrka bude nejvhodnější.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Mirek Svejda26.12.2017 22:12
Jiří Otruba26.12.2017 21:08
Mirek Svejda26.12.2017 20:59

Datum: 26.12.2017 20:59 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 123537
reakce na ...
Sádrová stěrka vytváří hladký povrch, který krásně zvýrazní veškeré nerovnosti. Takže pokud nemáte opravdu rovný podlkad, není to právě ideální řešení. Já jsem z tohoto důvodu použil štuk.

Autor: Jiří Otruba
Datum: 26.12.2017 21:08 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126820
reakce na ...
No je to stěna která je omítnutá ale blbě oskrabana jsou tam rýhy tak sem.myslel že to natáhnu tak 1-2 mm sadrovky ať je to krásně hladké

Autor: Mirek Svejda
Datum: 26.12.2017 22:12 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 123537
reakce na ...
V tom případě bych použil nějakou tenkovrstvou sádrovou omítku např. Cemix136 a penetraci, kterou doporučuje výrobce omítky. Vytvoření dokonale hladkých stěn, ale vyžaduje dost šikovné ručičky. Pokud to budete dělat sám, tak určitě začínejte na stěnách, kde nejsou vidět chyby.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czZačaly přípravné práce pro novostavbu na Václavském náměstíČištění a ochrana fasády rodinného domuPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?