Inteligentni elektroinstalace v RD - částečná nebo kompletní

Reklama
PH Pavel Hronek @pavel.hronek před 6 roky03.02.2018 15:46:00
Inteligentni elektroinstalace v RD - částečná nebo kompletní

Dobrý den,
rád bych se zeptal na Váš názor ohledně inteligentní elektroinstalace v RD.

Pro tuto instalaci jsem již rozhodnut, předběžně mám vybraný řídící systém Foxtrot od české firmy Teco.

Nyní pouze váhám, zda-li aplikovat řídící systém na všechny rozvody v RD, nebo pouze na nějaké. Moje představa byla taková, že ve sklepě provedu klasickou elektroinstalaci, v prvním a druhém patře udělám zásuvky částečně klasicky, částečně spínané přes systém a zbytek bych udělal komplet přes řídící systém (tj. osvětlení, řízení žaluzií, řízení vytápění atd.) Jenže v tomto případě pozbývá smysl jedna z výhod centralizovaného systému - např. zhasnutí světěl v celém domě při odchodu všech členů rodiny.

Co si o tom myslíte? V případě, že budu realizovat inteligentní elektroinstalaci, je lepší ji udělat komplet, nebo částečně tak, jak byl můj původní záměr?

Předem děkuji za Vaše reakce.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.