Ochrana Alpexu

Autor: Roman Vápeník
Datum: 05.02.2018 17:39
uživatel: 126701

Dobrý den.
Poprosím o radu. Budu tahat od rozdělovače přívod k 5 radiátorům. Chci to natáhnout v podlaze kde je škvára a rum. Mám k dispozici 10cm výšky. Nechtěl jsem v podlaze spoje a zasekávat do zdi už vůbec ne, proto mi byl navržen alpex 16x2 ke každému radiátoru zvlášť v kuse. Zajímá mě, čím alpex izolovat aby se mu nic nestalo? Použil bych nějakou návlekovou izolaci na trubky, ale jak silnou? 6mm nebo 10mm? Mám strach aby se to neprořízlo a trubka nepraskla, nebo aby to v podlaze nějak nepracovalo. Je to na trámovém stropě.
Pokud s tím máte někdo zkušenosti děkuji za rady.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Mirek Svejda12.02.2018 22:21
Roman Vápeník12.02.2018 22:06

Datum: 12.02.2018 22:21 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 123537
reakce na ...
Nevím, proč to řešíte. Místa tam máte dost, tak použijte co nejsilnější izolační návlek. Kromě toho co uvádíte i z důvodu minimalizace tepelných ztrát.

Autor: Roman Vápeník
Datum: 12.02.2018 22:06 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126701
reakce na ...
Nikdo žádná zkušenost? No neříkejte, že to ze strachu budu tahat v mědi a zasekávat do zdi.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czKoupě nemovitosti zatížené exekucí: Jak postupovat, abyste minimalizovali rizikaPraha by měla zanést do Metropolitního plánu metro na ŽižkovPřihlaste svou firmu, školu nebo obec do soutěže Přeměna odpadů na zdrojeBarevnost okna dotažená k dokonalosti