Diskuse ke článku: Teplá voda tehdy, kdy ji potřebujeme

Autor článku: Ing. Jan Blažíček, Ing. Petr Bohuslávek, redakce
Plné znění článku: Teplá voda tehdy, kdy ji potřebujeme
Anotace článku: Teplou vodu připravujeme standardně dvěma možnými způsoby, průtokovým ohřevem nebo přípravou v zásobníku teplé vody. O tom, že i v této poměrně probádané oblasti lze dosáhnou významného technologického pokroku, nás přesvědčil tradiční český výrobce DZ Dražice.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Tomáš Frnka
Datum: 29.04.2016 18:44 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 103848
reakce na ...
uživatel dokáže v předstihu do nastavení zásobníku zasáhnout a přichystat si tak dostatek teplé vody i mimo obvyklé časy.....

Tak většina uživatelů co mají bojler využívá ''noční proud'',já ho mám od 0,30 h do 6,30 h,pak 20,30do 22,30 takže abych ušetřil mám ohřívat vodu ve dne,kdy teplou vodu potřebuji,ale na vysoký tarif???
Trochu to postrádá logiku.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czČernobílý interiér obývacího pokoje je vyladěn do posledního detailuPraha zapracuje do územního plánu podzemní železniční tratěNový bezbariérový práh EasystepOdborná porota vybrala vítěze „Soutěže o nejlepší projekt“ společnosti Wienerberger