Diskuse ke článku: Teplá voda tehdy, kdy ji potřebujeme

Autor článku: Ing. Jan Blažíček, Ing. Petr Bohuslávek, redakce
Plné znění článku: Teplá voda tehdy, kdy ji potřebujeme
Anotace článku: Teplou vodu připravujeme standardně dvěma možnými způsoby, průtokovým ohřevem nebo přípravou v zásobníku teplé vody. O tom, že i v této poměrně probádané oblasti lze dosáhnou významného technologického pokroku, nás přesvědčil tradiční český výrobce DZ Dražice.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Tomáš Frnka
Datum: 29.04.2016 18:44 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 103848
reakce na ...
uživatel dokáže v předstihu do nastavení zásobníku zasáhnout a přichystat si tak dostatek teplé vody i mimo obvyklé časy.....

Tak většina uživatelů co mají bojler využívá ''noční proud'',já ho mám od 0,30 h do 6,30 h,pak 20,30do 22,30 takže abych ušetřil mám ohřívat vodu ve dne,kdy teplou vodu potřebuji,ale na vysoký tarif???
Trochu to postrádá logiku.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czKarlovy Vary začnou s přístavbou a rekonstrukcí domu pro senioryV noci ze soboty na neděli bude uzavřená část dálnice D1Čína staví letiště pro ptáky na bývalé skládce odpaduSmíchovská zákoutí na výstavě v Galerii Portheimka